Medeqi veebileht

Tooted

Medeq müüb Optergo kvaliteetseid luupe.

Optergo on Skandinaavia pereettevõte, mille missiooniks on parandada spetsialistide töö kvaliteeti, tõhusust ja heaolu. Alates 1996. aastast on Optergo loonud erakordselt kergeid optilisi lahendusi, mis võimaldavad saavutada parima võimaliku nägemisteravuse ja ergonoomilisuse.

Medeqi tootevalikust leiab maailmas enim tuntud ortodontiliste abivahendite ja materjalide tootjaid. Müüme GC OrthodonticsDB OrthodonticsRocky Mountain Orthodontics ja Reliance Orthodontics tooteid.

GC Orthodontics tootevalikus on väga kvaliteetsed Jaapanis valmistatud tooted. Valikust on kõige populaarsemad GC Orthodontics roodiumiga kaetud breketid, tuubid, kaared, elastikud ja komposiidid.

DB Orthodontics on UK-s asuv ortodontiliste abivahendite tootja. Tegemist on pereäriga, mis sai alguse Ixion instrumentide valmistamisest. Tänaseks on ettevõtte tootevalikus lisaks Ixion instrumentidele erinevad ortodontilised abivahendid, valgendustooted, laboritooted ja  fototooted.

Rocky Mountain Orthodontics on esimene USA ettevõte, mis hakkas valmistama ortodontilisi abivahendeid. Nende tootevalikust leiab laia valiku ortodontilisi abivahendid, kuid erilist tähelepanu pööratakse väga kvaliteetsete kaarte ning Bio Progressive breketite ning tuubide tootmisele.

Reliance Orthodontics on USA ettevõte, mis on keskendunud erinevate ortodontiliste komposiitide ning reteinerite valmistamisele.

 

Medeq müüb kõrge kvaliteediga Ixion instrumente.

Ixion tooted on valmistatud saksa kirurgilisest roostevabast terasest, mis muudab tooted tugevaks ja vastupidavaks. Instrumendid on kerged ja voolujoonelise disainiga, tänu millele on nendega lihtne töötada. Ixion instrumente valmistatakse Inglismaal.

Ixion instrumentide hooldusjuhend annab ülevaate soovituslikest steriliseerimisjuhistest.

 

Medeq pakub laia valikut tooted aligneritega raviks.

Meie valikus on nii patsiendi tooted kui kabinetis kasutatavad instrumendid, komposiidid ning muud abivahendid.

Meie alainerite tootevalikuga saate lähemalt tutvuda siin.

Medeq müüb Autograph Whitening hambavalgenduse tooteid.

Autograph Whitening on professionaalne hammaste valgenduse süsteem, mis on ohutu ja õrn, kuid annab tulemusi juba esimese kahe nädala jooksul. Efektiivselt toimivaid tooteid on lihtne kasutada ning saavutatud tulemused on kauapüsivad.

Medeqi tootevalikus on erinevad müofunktsionaalsed kaped, mis on mõeldud müofunktsionaalsete harjumuste korrigeerimiseks.

Müüme Myobrace ja Froggymouth tooteid.

 

Meie fotograafia kataloogis on olemas lai valik erinevaid tooteid, mida kasutada suusiseseks pildistamiseks. Medeqi valikus on peeglid, kontrastorid, retraktorid ja muud abivahendid.

Medeq tootevalikus on erinevad Ronvig Dental tooted.