Medeqi veebileht

Tooted

Optergo on Skandinaavia pere ettevõte, mille missiooniks on parandada spetsialistide töö kvaliteeti, tõhusust ja heaolu. Alates 1996. aastast on Optergo loonud erakordselt kergeid optilisi lahendusi, parima võimaliku nägemisteravuse ja ergonoomika saavutamiseks.
Optergo

Medeqi tootevalikus on maailma tuntuimate ortodontiliste abivahendite ja materjalide tootjaid. 

GC Orthodontics on osa GC Corporation grupist. GC Orthodontics tootevalikus on väga kvaliteetsed Jaapanis valmistatud tooted. Kõige populaarsemad on GC Orthodontics roodiumiga kaetud breketid, tuubid, kaared, elastikud ja komposiidid.
GC Orthodontics

DB Orthodontics on UK-s asuv ortodontiliste abivahendite tootja. Tegemist on pereäriga, mis sai alguse Ixion instrumentide valmistamisest. Tänaseks on DB Orthodontics valikus lisaks Ixion instrumentidele erinevad ortodontilised abivahendid, valgendustooted, laboritooted, fototooted ja palju muud.
DB Orthodontics

Rocky Mountain Orthodontics on maailma esimene ortodontilisi abivahendeid valmistama hakanud USA ettevõte. 

RMO tootevalikus on kaetud kõik ortodontilised abivahendid, suurt tähelepanu pööratakse väga kvaliteetsete kaarte ning Bio Progressive breketite ning tuubide tootmisele.
Rocky Mountain Orthodontics

Reliance Orthodontics on USA ettevõte, mis on keskendunud erinevate ortodontiliste komposiitide ning reteinerite valmistamisele.
Reliance Orthodontics

Ixion instrumendid on valmistatud Saksa kirurgilisest roostevabast terasest, mis muudavad tooted tugevaks ja vastupidavaks. Instrumendid on kerged ja voolujoonelise disainiga, tänu millele on nendega lihtne töötada. Ixion instrumente valmistatakse Inglismaal.

Ixion Instruments

Ixion instrumentide hooldusjuhend

 

Meie tootevalikust leiab erinevad tooted aligneritega raviks-patsiendi tooted ning kabinetis kasutatavad instrumendid, komposiidid ja muud abivahendid.

All You Need For Aligners

Autograph Whitening on professionaalne hammaste valgenduse süsteem, mis on ohutu, õrn, efektiivne ja lihtne kasutada.

Autograph Whitening

Medeqi tootevalikus on erinevad müofunktsionaalsed kaped, mis on mõeldud müofunktsionaalsete harjumuste korrigeerimiseks.

Myobrace

Froggymouth

 

Fotograafia kataloogis on olemas lai valik erinevaid tooteid, mida kasutada suusiseseks pildistamiseks. Valikus on peeglid, kontrastorid, retraktorid ja muud abivahendid.

Photography Focus