Tagastamine ja vahetus

TAGASTAMINE JA ÜMBERVAHETAMINE

Medeq OÜ-st ostetud tooteid on võimalik tagastada või ümber vahetada 14 päeva jooksul alates toote kättesaamisest. Raha tagastatud toodete eest hüvitame 1-3 tööpäeva jooksul alates toodete jõudmisest Medeq OÜ-le. Kui tagastatud toodete maksumus vähendab tellimuse summat määrani, mis ei võimalda tasuta kohaletoimetamist (alla 100€), on Medeq OÜ-l õigus toodete maksumusest tasaarveldada tagastuskulu summas kuni 3.50€. Tellimuse täies mahus tagastamisel, juba kliendi poolt tasutud transpordikulu ei tagastata. Toote tagastamine või ümbervahetamine käesoleva lepingu tingimuste raames on tasuta ainult Eesti siseselt.


Tagastatava või ümbervahetatava toote seisukord:

* Tagastamisele või ümbervahetamisele kuuluv toode ei tohi olla kahjustunud. Kui tagastatav toode (ja toote pakend) on halvenenud ja halvenemine on põhjustatud asjaoludest, mis ei ole tingitud Medeq OÜ-st või toote mittesihipärasest kasutamisest, on Medeq OÜ-l õigus tasaarvestada toote väärtuse vähenemine Sinu poolt toote eest tasutud ning Sulle tagastamisele kuuluva summaga. 

* Tagastamisele või ümbervahetamisele kuuluv toode ei tohi omada kasutamise märke.
Kui selgub, et toodet on kasutatud, juhindub Medeq OÜ mõistliku kasutuse põhimõttest – kui kauba sobimatuses veendumiseks tuli seda proovida, loetakse kaup mittekasutatuks. Medeq OÜ-l on õigus tasaarvestada kasutamisest tingitud toote väärtuse vähenemine teie poolt toote eest tasutud ning teile tagastamisele kuuluva summaga.

Ümbervahetamise erisused:

  • * Ümbervahetamise korral paneme uue soovitud toote teele niipea, kui oleme ümbervahetamisele kuuluva toote kätte saanud. Uus toode jõuab teieni sama kiiresti kui tavaostu korral.
  • Medeq OÜ ei saa alati garanteerida toodete ümbervahetamise võimalust, sest laoseisud on muutlikud ning asendustoode võib lihtsalt puududa. Anname endast alati parima, et vahetus toimuks kliendi jaoks parimal võimalikul viisil.

 
Medeq OÜ ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.