Tootegrupid
Kaubamärgid
Liitu uudiskirjaga
Trainer Activities DVD
DVD patsientidele. DVD sisaldab erinevaid harjutusi ja juhiseid.
Tellimiseks Logi sisse või Registreeru kasutajaks !
Tootekood: 41
Laoseis: Laos
Laoseis: Laos
Sarnased tooted
J1 korrigeerib valesid harjumusi. J1 on valmistatud elastsest silikoonist, mis sobitub iga kujuga hambakaarega ja väärhambumusega. Seadmel on eesmised ja tagumised õhkvedrud, mis parandavad piimahammastega laste lihaste tööd.
J2 aitab kaasa hambakaare arengule ning korrigeerib valesid harjumusi. J2 on valmistatud keskmise kõvadusega materjalist, mis aitab kaasa lõualuude laienemisele ja arengule.
Laost otsas
i-3 H toetab lõpliku hambumuse välja kujunemist ja retensiooni. i3-H tugev polüretaanist karkass aitab kaasa suurepärase hambumuse kujunemisele ning retensioonile. Seest tühi keele alus aitab keelel püsida õiges asendis.
Laost otsas
Vanustele 5-8. T4K® sobib kõige paremini patsientidele, kellel lisaks piimahammastele on hakanud lõikuma eesmised jäävhambad. Seade on kujundatud ravima müofunktsionaalseid väärhambumuse põhjuseid. Seadme hammaste ja lõua kasvu suunavad elemendid korrigeerivad hammaste ja lõua asetust. Korrigeerides keele asendit ülalõualuu suhtes toetab seade ka hambakaare arengut.